הנבחרת הקלאסית

״בשנים האחרונות אני מופיעה, ומלמדת אקרובטיקה בקרקס. בתור אחת כזאת מחובתי לחזק ולטפל בגוף שלי - לשמור על גוף  חזק, ארוך, גמיש ובריא. לא פלא שהפילאטיס הקלאסי משתלב בצורה כל כך טבעית בחיי."
פולי בקר, אומנית קרקס, אקרובטית המופיעה במופעי אקרובטיקה שונים.
סיימה את קורס ההכשרה בבית הספר של אורלי אורן בהצטיינות יתרה,  וממשיכה להשתלם וללמוד מאז! פולי 
ידועה בשקט וברוגע שהיא משרה בשיעור לצד דרישה לדיוק!

פולי בקר

אל הסטודיו של אורלי הגעתי לאחר שחיפשתי שינוי בתוך מרוץ חיים מתיש של עבודה, ילדים קטנים ושגרה עמוסה. חיפשתי שקט, שינוי, משהו אחר בשביל עצמי.
בפילאטיס אני מוצאת, כל פעם מחדש, את השקט, הריכוז, הדיוק, מה שאני צריכה. סיימתי קורס מזרן ומכשירים בסטודיו של אורלי, ובכל פעם שאני מגיעה, אני לומדת משהו חדש וחוזרת הביתה עם עוד מתנה לחיים. פילאטיס בשבילי זה שיעור שלא נגמר , למידה יומיומית שמחברת אותי לגוף ולעצמי. משפט של פילאטיס שהתחברתי אליו:
Concentrate on the correct movement each time you exercise, lest you do them improperly and thus lose all vital benefits

שלי סיימה את ההכשרה בבית הספר של אורלי אורן ומאז מלמדת בסטודיו. שלי נעימה ועדינה ומעניקה בטחון רב לתלמידיה!

שלי ארז

פילאטיס בשבילי זה הצורה המיוחדת ביותר להתבוננות פנימה. זה ההבנה העמוקה ביותר של הגוף שלנו והצרכים שלו. זה בעמידה, בישיבה, בהליכה ובכל רגע ביום. האימון מעניק לי שקט ועם זאת מאתגר אותי ודוחף אותי להשתפר.

יעל הינה מדריכה מנוסה, אשר החלה את דרכה בתחום ב-2015. עם גילוי הגישה הקלאסית הגיעה להשתלם בבית הספר של אורלי אורן ומאז היא מלמדת. יעל ידועה ביכולת שלה לתת תשומת לב לכל התלמידים ללא קשר לרמתם תוך שליטה מלאה בשיעור!

יעל זיידמן
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

© כל הזכויות שמורות לאורלי אורן. הסטודיו לפילאטיס קלאסי בנווה צדק, תל-אביב